O nás

Naše firma byla založena v roce 1991 jako společnost s.r.o. Přes standardní obchodní společnost se firma vyprofilovala na silný subjekt v oblasti sportu. Jsme výrobci a dodavateli sportovních podlah, sportovních hřišť a speciálních sportovních programů. Největší úspěchy slavíme v badmintonu, kde jsme v roce 1994 uspořádali MS akademiků, v roce 1996 kvalifikační zónu pro Ameriku, Afriku a Evropu MS týmů, v roce 1997 jsme organizovali MEJ. Uspořádali jsme celou řadu dalších soutěží pro téměř všechny zájmové skupiny. V posledních letech se dominantně věnujeme oblasti hobby players. Victor liga nebo dovolená s badmintonem jsou velkým propagátorem našeho jména.
 
V badmintonovém prostředí prezentujeme silné mezinárodní značky.
 

PRO COURT

Naše obchodní značka pro výrobu a distribuci mobilních badmintonových hřišť. Výrobky v nejvyšší kvalitě a s certifikací WBF si našly cestu do celého světa. Jsme hrdi na uznání našich partnerů o kvalitě výrobků, servisu i distribuci.
 

ASHAWAY

Je americký výrobce strun a nití ze všech oblastí lidské činnosti (medicína, hudba, textil) Pro nás dodává struny do raket všech druhů raketových sportů. Excelentní výrobky pomáhají zdokonalit Vaši hru.
 

VICTOR A RSL

Nepřehlédnutelné značky na světových badmintonových turnajích. Dodávají v plném sortimentu od míčků a raket přes oblečení až po jednotlivé detaily vybavenosti.

Plně podporují Váš zájem bavit se tímto krásným sportem.

Rakety

Aktuální kolekce badmintonových raket pro všechny kategorie hráčů

Gripy

Omotávky všech druhů a barev pro všechny kategorie hráčů

Míče

Nejlepší míče na badminton za báječné ceny

Výplety

Výplety pro všechny druhy raket

Bagy

Bombový bagy pro všechny rakeťáky

Obuv

Obuv vhodná pro halové sporty

E-shop košík | přihlásit